מחפשים את בית החלומות? מעוניינים למכור את הנכס שלכם? מיקי קודה ייעוץ ושיווק נדלן!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  אודות

  שלום ונעים להכיר… מיקי קודה

  בין אם הייתי שותף לחוויית קנייה או מכירת דירה אתכם יחד ותרצו לעשות זאת שוב, או בין אם לא הכרנו עדיין ואתם עומדים לפני עסקת תיווך כלשהי, אשמח לספר בכמה מילים למה כדאי לכם לעשות זאת בעזרתי.

  • בראש ובראשונה, אני מאמין באנשים ולא בנכסים, ולכן חשוב לי להכיר את הלקוחות שלי ויותר מזה חשוב לי שיכירו אותי.
  • אני עוסק בתחום הנדל"ן שנים רבות ומשתייך לחברת סנצ'ורי 21 העולמית, זכיין ובעלים של סניף בחיפה: Cenruty 21 Diamond Haifa
  • ההתמחות שלי היא תיווך דירות יד 2, נכסים מסחריים, פרויקטים חדשים, תמ"א 38 והשכרות.
  • אני עובד בשת"פ מלא עם משרדי עו"ד, שמאים, מעצבים ואנשי מקצוע נוספים שייתנו לכם מענה וליווי אישי לכל תהליך מכירת/רכישת הבית הבא שלכם.
  • זכיתי במקום ראשון במדד המתווכים של מדלן 2019/2020/2021/2022
  • מעוניינים בדירה? ברשותי עשרות נכסים למכירה שאוכל להציע לכם בהתאם לדרישותיכם.
  •  מעוניינים למכור נכס? אבצע עבורכם את הפעולות הנכונות על מנת לוודא שהנכס שלכם יימכר במקסימום מחיר ובמינימום זמן

   

   

  מדד המתווכים של מדלן
  שנות וותק בתחום
  שקיפות
  אמינות
  מקצועיות
  יסודיות

  מחפשים את בית החלומות? מעוניינים למכור את הנכס שלכם? מיקי קודה ייעוץ ושיווק נדלן! לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים

   מתווכים בחיפה

   שירותיהם המקצועיים של מתווכים בחיפה יעניקו לכם את המענה המקצועי ביותר; שירות מקיף באמצעותו תוכלו גם אתם לגור בדירת חלומותיכם. מחפשים אחר דירה למכירה ברמת גולדה או אחוזה? אולי תרצו להשכיר את הנכס שלכם שברמת אלון? כך או כך, כדי לבצע את עסקת התיווך על הצד הטוב ביותר, אתם מוזמנים לפנות אל מיקי קודה – יועץ ומשווק נדל"ן. מיקי קודה מחזיק בניסיון רב בתחום התיווך. כמו כן, הוא מחזיק ביתרון משמעותי: הוא מאמין באנשים ולא בנכסים; יתרון המוביל אותו לניהול עסקאות תיווך באופן המקצועי והשקול ביותר.

   תיווך בחיפה

   כדי לעבוד במשרד תיווך בחיפה, יש להחזיק ברישיון תיווך, לצבור ניסיון משמעותי וכמובן – להחזיק בכישורי אנוש נעימים. כמו כן, חשוב להכיר היטב את העיר בה אתם משווקים את הנכסים השונים, להתוודע למחירים השונים בשוק וכן הלאה. בין אם מדובר בלקוחות המעוניינים לקנות או למכור דירה בחיפה, כדי שהעסקה תתנהל על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל מיקי קודה – יועץ ומשווק נדל"ן. מומחה זה מחזיק בניסיון רב בתחום תיווך דירות יד 2, נכסים מסחריים, השכרות, תמ"א 38 ופרויקטים חדשים. כמו כן, המוטו של מיקי קודה הוא להאמין לאנשים – לא לנכסים. בהתאם, הוא מביע התעניינות בלקוחותיו – ומספק עבורם שירות בסטנדרט גבוה.

   תיווך דירות בחיפה

   שוק הנדל"ן החיפאי הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות. בהתאם, ובין אם מדובר בנכס למכירה או להשכרה, חשוב לפנות אל משרד תיווך דירות בחיפה. כך, תוכלו גם אתם להתנהל כראוי בתהליך המכירה, הקנייה וההשכרה. כדי לקבל את המענה המקצועי ביותר בתחום התיווך, צרו קשר עם מיקי קודה – יועץ ומשווק נדל"ן. ברשות מומחה זה מגוון נכסים פעילים; נכסים בשכונות המובילות של חיפה: החל מנווה שאנן, רמת אלון, רמות רמז, רמת אלמוגי, רמת גולדה, רמת בגין, רמות ספיר, רוממה, ורדיה, אחוזה, מרכז הכרמל וסביוני דניה. כמו כן, מיקי קודה מספק שירות בסטנדרט עבודה חסר פשרות.

   משרדי תיווך בחיפה

   יתרונותיהם של משרדי תיווך בחיפה הם רבים. קיבלתם דירה בירושה וברצונכם למכור אותה? עובדים בחיפה ומחפשים דירה שתהיה בקרבת מקום? בהתאם, כדי שתוכלו להיות עם היד על הדופק ולנהל את תהליך העבודה כראוי יש לפנות אל מיקי קודה – יועץ ומשווק נדל"ן. מיקי קודה מחזיק בניסיון רב בתחום הנדל"ן. כמו כן, הוא משתף פעולה עם משרדי עורכי דין, שמאים ועוד. הכול, כדי לספק לקהל לקוחותיו את המענה המקצועי והמקיף ביותר.

   מתווך דירות בחיפה

   זקוקים לשירותיו של מתווך דירות בחיפה? בין אם מדובר בנכס להשכרה או למכירה, תפקידו של מתווך הדירות הינו משמעותי ביותר. באילו דרכים ניתן יהיה לאתר את הנכס? מהם לוחות הזמנים העומדים לרשותכם? ומהו התקציב הרלוונטי? פרטים חשובים אלו ואחרים יש לציין בעת הפגישה עם המתווך. כדי לקבל את המענה המקצועי, האיכותי והסבלני ביותר, יש לפנות אל מיקי קודה – יועץ ומשווק נדל"ן. ברשות מומחה זה נכסים רבים למכירה ולהשכרה – ובהתאם לדרישותיכם. נכסים אלו ממוקמים בשכונות המובילות של חיפה: רמת אלון, רמת אלמוגי, רמת גולדה, רמת בגין, רמות ספיר, רמת רמז, סביוני דניה, רוממה, אחוזה, נווה שאנן ומרכז הכרמל. מעבר לכך, מיקי קודה מחזיק בניסיון רב בתחום תיווך דירות יד 2, נכסים מסחריים, השכרות, תמ"א 38 ופרויקטים חדשים.

   משרדי תיווך בחיפה: לשאול את כל השאלות

   ברשותכם נכס בחיפה אותו תרצו למכור? אולי מחפשים דירה לרכישה וזקוקים לסיוע מקצועי? כך או כך, כדי להתחיל בתהליך על הצד הטוב ביותר, יש לפנות אל משרדי תיווך בחיפה. במקביל, כדי ששיתוף פעולה זה יתבצע כהלכה, יש לבחור במשרד תיווך מקצועי. זקוקים גם אתם לשירותי תיווך? בבואכם לחפש אחר המומחים העוסקים בתחום זה, יש להתעניין באפשרויות העומדות בפניכם. בין אם מדובר במשרד תיווך אשר מעסיק מספר מתווכים, רשת ארצית של תיווך או שמא מדובר ביועצי נדל"ן העובדים באופן פרטי – לכל בחירה היתרון שלה. כאשר אתם פונים אל הגורמים המתמחים בתיווך, יהיה עליכם לברר מספר פרטים חשובים. כמו מה למשל? מעוניינים לעבור לדירה חדשה והזמן דוחק?

   מיתוג וקידום באינטרנט