מחפשים את בית החלומות? מיקי קודה ייעוץ ושיווק נדלן!

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  מחפשים את בית החלומות? מיקי קודה ייעוץ ושיווק נדלן! לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים

   נדלן בחיפה

   אם יש לכם כסף פנוי אתם צריכים לתת לו לעבוד בשבילכם. אם הכסף סתם יושב בבנק ואתם מקבלים אחוז ריבית, הרי ברור שמשהו פה לא בסדר. אם כן אחת ההשקעות המעניינות ביותר היא לקנות נדלן בחיפה. עליכם לדעת כי נדלן זה נחשב לכזה המביא תשואות גבוהות ולכן זו השקעה חכמה כל כך. נדלן עדיף על פני השקעה אחרת כמו הבורסה (עקב הסיכון שכרוך בבורסה) או בבנק כפי שאמרנו, עקב הריבית הנמוכה שיש בשוק זה. לכן נדלן בעיר חיפה הוא האופציה המעניינת ביותר להשקעה. לפרטים נוספים, ניתן לפנות אל מיקי קודה. לפי אתר "מדלן", מיקי קודה נבחר למתווך המוביל לשנת 2019, כאשר הוא מחזיק בכמות הגבוהה ביותר של עסקאות ודירות למכירה בבלעדיות. כמו כן, מתווך זה ניצב במקום הראשון ב-5 השכונות הגדולות בחיפה, עם כמות גבוהה של ביצוע עסקאות.

   נדלן בחיפה – מדוע כל כך כדאי לקנות נדל"ן בארץ?

   אז מדוע בעצם לקנות נדלן בחיפה או בישראל ולא בחו"ל? אפשר לראות כי יש כל מני הצעות לקניית נכסים בחו"ל ולכן עולה השאלה האם זה צעד חכם? אם כן אתם חייבים להבין כי בשום פנים ואופן אסור לכם לקנות נכס מבלי לראות אותו. לכן אם עכשיו מציעים לכם נכס לקניה בלוס אנג'לס אזי אתם חייבים לנסוע ולראות אותו מה שהופך את כל הסיפור למסובך. לא רק זאת אלא שאתם צריכים להיות ליד הנכס ביום יום בכדי לשמור עליו ובכדי להבטיח כי כלום לא קורה בו, וזה מראה לנו כי אנו חייבים לקנות נכס רק בארץ ולא בחו"ל.

   מדוע כדאי לקנות כל כך דירה עם הייעוץ של מיקי קודה?

   אם אתם רוצים לקנות דירה בארץ, עליכם לקבל ייעוץ מקצועי אשר ילווה אתכם לכל אורך הדרך. כאן נכנס לתמונה מיקי קודה אשר לדעת רבים נחשב למומחה מספר אחת בארץ בתחום הנדל"ן. מיקי קודה מאמין כי הדבר הכי חשוב ללקוח הוא השירות, ולכן הוא משקיע בכל לקוח מאמצים אדירים. מיקי יהיה זמין לכל שאלה וישמח לענות לכם על כלל הדאגות שלכם. הכול, בכדי להבטיח כי תזכו לטוב ביותר. לצד זאת, מיקי מאמין כי היכרות עם שוק הנדל"ן הוא המפתח לעבודה נכונה ולכן הוא נמצא כל הזמן עם יד על הדופק – להבטיח כי אתם תקנו את הנכס הטוב ביותר. במקביל, נדגיש כי מיקי קודה עובד בשת"פ מלא עם משרדי עו"ד, שמאים, מעצבים ואנשי מקצוע נוספים – כאשר כל אחד מהם ייתן לכם מענה וליווי אישי לכל תהליך מכירת/רכישת הבית הבא שלכם.

   שאלות נפוצות

   מהם מחירי הנדלן בחיפה?

   מחירי הנדל"ן בחיפה משתנים כמובן בין השכונות השונות אך באופן כללי הם אטרקטיביים בהרבה מאלו של ערי המרכז. נכון לשנת 2019 המחיר נע בין 10-20 אלף ש"ח למ"ר.

   מה היתרונות במגורים בעיר חיפה?

   מגורים בחיפה טומנים בחובם יתרונות רבים, עם אותו תקציב תוכלו ליהנות מרמת חיים גבוהה יותר בהשוואה לערי המרכז, בנוסף תוכלו למצוא תחבורה ציבורית מפותחת, חיי לילה תוססים, נוף משגע לים, מוסדות אקדמאיים מובילים ומרכז הייטק מתפתח.

   איך למצוא דירה טובה בעיר חיפה?

   על מנת למצוא דירה אטרקטיבית בעיר יש להיעזר בשירותיו של אדם שמכיר את העיר בצורה מעמיקה ויודע לאתר את המציאות הטובות ביותר. מיקי קודה הינו סוכן נדל"ן שפועל בחיפה מזה 20 שנים, הוא מכיר את העיר ואת הנכסים וידע למצוא לכם את הדיל הטוב ביותר עבור הבית הבא שלכם!

   נדלן בחיפה במחירים משתלמים
   מיתוג וקידום באינטרנט