הצטרף אלינו כסוכן

צור קשר 052-6440124

השאירו את הפרטים הבאים:  השירות המבוקש:
   שיחה
   מהירה


    דירות למכירה באחוזה חיפה

    רבים מחפשים דירות למכירה באחוזה חיפה, ואין זו הפתעה כלל וכלל. בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מבקשים לגור בשכונה זו – וליהנות מיתרונותיה הרבים. החל מבתי ספר יסודיים ותיכוניים, אוכלוסייה צעירה ובוגרת כאחד, מגוון דירות בגדלים שונים ועד מרכזי בילוי ומסחר מרכזיים – אין ספק שמגורים באחוזה יענו על מלוא דרישותיכם. כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא לפנות אל מיקי קודה – יועץ ומשווק נדל"ן. מיקי קודה עוסק בתחום הנדל"ן מזה שנים רבות. מעבר לכך, מומחה זה שייך לסנצ'ורי 21 גולד, אחד ממשרדי התיווך הגדולים בארץ.

    מה חשוב לדעת על דירות למכירה באחוזה חיפה?

    אחוזה הינה אחת השכונות הוותיקות של חיפה; סביבת מגורים מוכרת ואיכותית המספקת שירותים רבים לתושביה. בין אם מדובר במרכזי בילוי אטרקטיביים, נופים ירוקים בלב העיר, תחבורה ציבורית נגישה, בתי ספר יסודיים ותיכוניים, גני ילדים, בתי חולים ומרפאות וכן הלאה – אין ספק שמדובר בסביבת מגורים מומלצת.

    עובדים בחיפה ומחפשים אחר דירה בתוך אחת השכונות המרשימות של העיר? בעלי משפחות ומחפשים אחר דירה בקרבת בית ספר או מרכזים מסחריים? זהו השלב להתחיל ולחפש אחר דירות למכירה באחוזה חיפה. בבואכם לחפש אחר דירה בשכונה זו, רצוי לשתף פעולה עם משרד תיווך; גורם מקצועי אשר יסייע לכם באיתור הנכס העונה על מלוא דרישותיכם.

    בהתאם, בעת יצירת הקשר עם המומחים בתחום התיווך והנדל"ן, חשוב לדון בפרמטרים החשובים; הדגשים בעת בחירת הדירה. החל מכמות חדרי הנכס, כניסה של אור וכיווני אוויר, קרבה למוסד לימודים כזה או אחר, קרבה לתחנת אוטובוס ועוד – אין ספק שהיבטים אלו ואחרים ישפיעו על המחיר אותו תשלמו. עם זאת, כך תוכלו להבטיח איכות חיים מרשימה ורצויה.

    סביבת מגורים המתאימה למגוון קהלים

    מגורים בשכונת אחוזה שבחיפה תעלה את איכות חייכם. הרי מדובר בשכונה בה גרות משפחות רבות. כמו כן, סביבה זו מותאמת לקהלים רבים ומגוונים – בין אם הם חילוניים ובין אם הם שומרי מסורת. כך או כך, כדי לאתר את הנכס הרלוונטיים עבורכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם מיקי קודה – יועץ ומשווק נדל"ן. תחום ההתמחות של מיקי קודה הוא תיווך יד 2, נכסים מסחריים, השכרות, תמ"א 38 ופרויקטים חדשים.

    לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים:

     מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט