הצטרף אלינו כסוכן

צור קשר 052-6440124

השאירו את הפרטים הבאים:השירות המבוקש:
שיחה
מהירה


דירות למכירה ברמת אלון חיפה

בבואכם לחפש אחר דירה למכירה, יהיה עליכם להשקיע מחשבה רבה בכך. האם אתם מעוניינים בחיים עירוניים תוססים? ברצונכם לגור בסביבה מוקפת בנופים ירוקים? חשובה לכם הנגישות לעורקים תחבורתיים? בעת החיפוש אחר דירות למכירה ברמת אלון חיפה, רצוי לשתף פעולה עם מיקי קודה – יועץ ומשווק נדל"ן. מיקי קודה, המשויך למשרד התיווך המוביל סנצ'ורי 21 גולד, מחזיק בניסיון רב בתחום הנדל"ן. כמו כן, ההתמחות שלו היא תיווך של דירות יד 2, נכסים מסחריים, השכרות, תמ"א 38 ופרויקטים חדשים.

דירות למכירה ברמת אלון חיפה – לשאוף לאיכות

חיפה היא אחת הערים הגדולות בארץ, כאשר כמות האוכלוסייה בה הולכת וגדלה. ניתן לראות זאת בריכוז התושבים בשכונות הוותיקות של העיר – כאשר רמת אלון הינה אחת הדוגמאות הבולטות לכך. שכונה זו, אשר הוקמה בשנת 1987, מועדפת על זוגות צעירים ומשפחות המבקשות לשדרג את איכות חייהם – ולגור בסביבה ירוקה ומשפחתית.

מחפשים גם אתם אחר דירות למכירה ברמת אלון חיפה? אין ספק, ישנם יתרונות רבים במגורים בשכונה זו: החל מקרבה לגנים ולבתי ספר, ריכוז גבוה של משפחות בטווח גילאים צעיר עד בוגר, שילוב של סביבה עירונית עם חורשות ירוקות ועוד. בהתאם, כדי שתוכלו גם אתם לגור בשכונה איכותית זו, יש ליצור קשר עם מיקי קודה. כך, באמצעות שיתוף פעולה זה תוכלו לבסס את עתידכם ואת עתיד משפחתכם. נדגיש כי מיקי קודה מחזיק במקור ראשון לכמות הנכסים למכירה בשכונה זו. כמו כן, הוא נמצא מזה שנים רבות במקום הראשון.

כמו כן, לאורך פגישת הייעוץ עם מומחה זה בתחום התיווך, יש לדון במספר פרטים חשובים. כמו מה למשל? ראשית, יש להגדיר את גודל הדירה אותה אתם מחפשים – כמו גם מהו המחיר אותו אתם יכולים לשלם. כמו כן, רצוי לברר האם ישנם פארקים או גינות בקרבת מקום, האם ישנה תחושת קהילה והאם ישנם מקומות חניה רבים בקרבת מקום. הרי מגורים איכותיים נמדדים לא רק לפי 4 קירות לבנים – אלא גם בהתאם לדגשים רבים אחרים.

לחפש את הדירה האידאלית – ולמצוא אותה

בעת החיפוש אחר דירה ברמת אלון, ישנם הפרטים היבשים אותם חשוב לבדוק. כמו כן, חשוב לברר מספר דגשים נוספים – מעבר למה שמופיע בטאבו. כך, תוכלו להבין כיצד תתנהל שגרת יומכם בדירה החדשה. לשם קבלת הייעוץ והליווי המקצועי, אתם מוזמנים לפנות אל מיקי קודה – יועץ ומשווק נדל"ן.

 

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים:

מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט