הצטרף אלינו כסוכן

צור קשר 052-6440124

השאירו את הפרטים הבאים:השירות המבוקש:
שיחה
מהירה


לאורך השנים האחרונות, תחום דירות להשקעה בחיפה הולך וצובר תאוצה – ואין זו הפתעה. כאשר אנו מדברים על דירות להשקעה, הכוונה היא לפתרון פיננסי מומלץ – עבורו תקבלו תשואה נאה. וזאת, בייחוד בעיר אטרקטיבית כמו חיפה. מה חשוב לדעת על תהליך החיפוש אחר דירה להשקעה? מעוניינים לבצע זאת נכון? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם מיקי קודה – יועץ ומשווק נדל"ן. תחום ההתמחות של מיקי קודה הוא תיווך דירות יד 2, נכסים מסחריים, השכרות, תמ"א 38 ופרויקטים חדשים. בין אם אתם מעוניינים לקנות או למכור דירה – מוזמנים ליצור קשר עוד היום לקבלת מענה מקצועי.

 

דירות להשקעה בחיפה: דגשים שונים

רבים מאתנו קמים מדי בוקר ליום עבודה נוסף. אין ספק, העבודה מעניקה לנו משמעות וסיפוק. עם זאת, עומדות בפנינו אפשרויות נוספות להפיק רווחים; אפשרויות עבורן התשואה תהיה מרשימה וכדאית. אנו מדברים, כמובן, על דירות להשקעה בחיפה.

מחפשים גם אתם אחר דירה להשקעה באזור חיפה? תוהים מה חשוב לדעת בעת תהליך החיפוש? 

  • סוג האוכלוסייה וחתך הגילאים: החל מזוגות צעירים, משפחות צעירות עם ילדים בבתי הספר היסודיים או התיכוניים וכן הלאה.
  • מיהו קהל היעד המעוניין לשכור והיכן? בין אם מדובר בקרבה לטכניון או שמא מדובר בהיבטים אחרים – יש לקחת זאת בחשבון.
  • כמו כן, יהיה עליכם להבין מה הם היקפי הבניה באזור בו אתם מחפשים את הדירה. בין אם מדובר בבנייה מסיבית או דלילה, כך תוכלו להתרשם מההיצע של הדירות המוצעות להשכרה.
  • כמו כן, חשוב לא פחות להתעניין בתכניות העתידיות בסביבתה של הדירה להשקעה. החל מתכניות הבניה בשכונה, שינויים בקווי המתאר ועד מרכז תעשייה או תעסוקה העתיד להיפתח בקרבת הדירה – כך תוכלו להיות עם היד על הדופק ולהבין האם ייתכנו בעיות רעש או בעיות אחרות שישפיעו על חיי היום-יום בסמוך לדירה.

במקביל, כדי שתוכלו גם אתם לאתר את הדירה הרלוונטית לצורך השקעה, ולבצע את העסקה המותאמת לדרישותיכם, רצוי לפנות אל מומחה בתחום הנדל"ן. כך, תוכלו להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

 

דירות להשקעה בחיפה – לבצע את העבודה בהצלחה

החל ממיקום הדירה, הביקוש הגבוה של השכונה, כמות החדרים בדירה ועד המרחק ממוקדי הרעש – כדי שתוכלו גם אתם לאתר דירה להשקעה, יש לבצע זאת נכון. עם הליווי והסיוע של מיקי קודה – יועץ ומשווק נדל"ן תוכלו לבצע זאת בהצלחה. חשוב לציין כי מיקי קודה פועל בכל רחבי חיפה: החל מרמת אלון, נווה שאנן, רמת אלמוגי, רמת גולדה, רמת בגין, רמות ספיר, רמות רמז ועד רוממה, אחוזה, ורדיה ומרכז הכרמל. נדגיש כי מיקי קודה ממוקד בשכונות אלו מזה שנים רבות. בשל כך, הוא מחזיק בידע רב על בתי ספר וגני ילדים בסביבה.

 

לקבלת מידע נוסף מלאו את הפרטים הבאים:

מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט